Офіційний дилер YAMAHA в Києві «Ямаха ВІДІ Мотор Імпортс»
Yamaha тур Українські каньйони 2021

14.07.2021

yamaha-tour-kanyony-2021

Щоб побачити Гранд каньйон в Аризоні, треба мати американську візу, квитки на літак, хоча би тиждень вільного часу і купу грошей. Гранд каньйони України – Актівський, Арбузинський і Буцький — тут, під боком!

Наш мототур дня починається з проїзду мальовничими дорогами вздовж Дніпра в бік Чигирина. В програмі — купа красивих оглядових точок: Витачів, Букринський плацдарм, Канів, Трахтемирів. Заїжджаємо в Суботів, сфотографуватися на фоні знаменитої Іллінської церкви. Наступного дня їдемо в Холодний Яр, до тисячолітнього дуба Максима Залізняка, і вирушаємо в бік каньйонів. Обов’язкова зупинка по маршруту — закинуті кар’єри поблизу Олександрії, які ще називають “Долиною мертвих екскаваторів”. До вечора доїжджаємо до Актівського каньйону, на краю якого зупинимось на ночівлю в наметах. Вражаючі краєвиди і неймовірний захід сонця цього варті!

В програмі третього дня — Арбузинський каньйон, розташований поруч з Актівським, Білі скелі, а також Національний природній парк “Бузький гард”. Ми проклали вздовж нього мальовничий маршрут грунтовими дорогами, з цікавими поворотами і перепадами висоти.

Останній день мототуру — це масштабна екскурсія по Музею ракетних військ стратегічного призначення, а також заїзд на Буцький каньйон. Ввечері фінішуємо в Києві.

Зареєструватись можна за посиланням