Офіційний дилер YAMAHA в Києві «ВІДІ Мотор Імпортс»
Акційні ціни на гідроцикли Yamaha

Закінчується 01.01.2020

Акційні ціни на гідроцикли Yamaha

Ми не хочемо відпускати літо так швидко! Оголошуємо акційні ціни на наші гідроцикли, щоб продовжити вам сонячний настрій:

Yamaha FX CRUISER SVHO (2018 рік) 575 000 грн 

FX Cruiser SVHO – флагманська модель Yamaha. Максимально універсальний гідроцикл для будь-яких умов використання. Потужний двигун дає можливість не тільки швидко розігнатися, але й забезпечує максимальну плавність ходу

Детальніше про FX Cruiser SVHO

Yamaha VX Cruiser 350 000 грн 

VX Cruiser - легендарна модель японського бренду Yamaha і найбільш продаваний гідроцикл в історії. Чим викликаний такий безпрецедентний успіх? По-перше, популярністю самого класу круїзних гідроциклів. Тільки вони дозволяють організувати тривалу водну прогулянку з максимальним комфортом і безпекою. А по-друге, і це підтверджується численними відгуками про VX Cruiser, дана модель є найбільш збалансованою, надійною та функціональною в класі.

Детальніше про VX Cruiser

Yamaha GP1800R 560 000 грн 

Yamaha GP 1800R – це найшвидший та найбільш точно керований з усіх гідроциклів, які коли-небудь розробляли в Yamaha. Це справжня легенда у професійних гонках. GP1800R має приголомшливі характеристики завдяки двигуну Yamaha Super Vortex High Output, який забезпечує більшою потужністю та вищим крутним моментом, ніж будь-який інший двигун Yamaha.

Необов’язково бути професійним спортсменом, щоб отримати задоволення від катання на цьому гідроциклі. Він буде відмінним сімейним транспортом для приємних водних прогулянок. Для цього є все необхідне: ергономічне сидіння, економна витрата палива та зручні електронні системи.

Детальніше про GP 1800R

Yamaha VXR 438 000 грн 

VXR - унікальний гідроциккл, який зміг поєднати в собі переваги як моделей для відпочинку, так і для гонок. Корпус гідроциклу ,вироблений із супер легкого матеріала NanoXcel, в поєднанні із потужним двигуном, об’ємом 1812 куб. см, забезпечують потужну швидкість та миттєве прискорення

Детальніше про VXR