Офіційний дилер YAMAHA в Києві «Ямаха ВІДІ Мотор Імпортс»

Про компанію

Компанія «ВІДІ Мотор Імпортс» - офіційний дилер YAMAHA в Україні

Техіка YAMAHA – це завжди неймовірний драйв, яскраві емоції та нестримна швидкість. Але найголовніше – це японська якість, висока технологічність та надійність.

У «ВІДІ Мотор Імпортс» можна купити оригінальну техніку YAMAHA: мотоцикли, скутери, квадроцикли, гідроцикли, катери, аксесуари і не тільки. Також ми продаємо якісне мотоекіпірування італійського виробництва. А наш офіційний сервісний центр надає комплексне обслуговування будь-якої техніки YAMAHA.

Техніка YAMAHA

Мотоцикли YAMAHA створені для тих, хто цінує як екстрим, так і комфорт.

Залежно від ваших уподобань і потреб, у нас ви можете вибрати спортивну модель, простий дорожній або кросовий байк, ендуро, скутер чи чопер.

Крім того у нас представлені високотехнологічні гідроцикли, квадроцикли, мотовсюдиходи, човнові мотори, генератори YAMAHA, разом із необхідними аксесуарами та екіпіруванням. Уся техніка відрізняється високою потужністю та стильним дизайном.

Додаткові можливості

«ВІДІ Мотор Імпортс» входить до складу першого і єдиного в Україні Міста Автомобілів «ВІДІ АвтоСіті». Це відкриває перед нашими клієнтами додаткові можливості: техніку Yamaha можна купити в кредит та одразу на місці оформити страхування на куплену техніку в компанії «ВІДІ Страхування».

Корпоративним клієнтам ми оформлюємо спеціальні партнерські лізингові програми.

Сервісний центр

Офіційний центр YAMAHA надає технічне обслуговування, ремонт (у тому числі гарантійний) мотоциклів, скутерів, гідроциклів, човнових моторів, генераторів та іншої мототехніки. Ми також встановлюємо додаткове обладнання та здійснюємо шиномонтаж.

У нас працюють тільки сертифіковані професійні майстри. Їх кваліфікацію підтверджують відповідні сертифікати YAMAHA Technical Academy.

Мі здійснюємо повне обслуговування усієї техніки цього бренду, виконуємо ремонт будь-якої складності та проводимо якісну діагностику завдяки наявності спеціального обладнання, великого складу оригінальних запчастин та інструментів, рекомендованих компанією YAMAHA.

Ямаха ВІДІ Мотор Імпортс вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка, Київська область, 08131
Режим роботи пн-пт:09:00 - 19:00 сб:10:00 - 18:00 нд:10:00 - 18:00