Офіційний дилер YAMAHA в Києві «Ямаха ВІДІ Мото Лайф»

Обслуговування водної техніки

Сервіс водної техніки Yamaha надає наступні послуги:

  • Планове технічне обслуговування підвісних човнових моторів і гідроциклів Yamaha
  • Капітальний ремонт двигунів, редукторів і інших вузлів водної техніки
  • Ремонт і регулювання паливних систем (карбюраторних і інжекторних)
  • Ремонт систем охолодження і електрообладнання підвісних моторів і гідроциклів
  • Стаціонарна установка моторів на човни з підключенням дистанційного керування, приладів та іншого обладнання
  • Комп'ютерна діагностика з використанням найостанніших версій програмного забезпечення

Наш сервіс має найкраще в Україні оснащення спеціальним інструментом Yamaha!

Обкатка човнового мотора

Двигун човнового мотора працює в більш жорстких умовах, ніж двигун автомобіля, тому він вимагає до себе підвищеної уваги. У поданій до кожного мотору «Інструкції по експлуатації для власника» дані докладні рекомендації по обкатці човнового мотора. Правильне їх дотримання при першому виході на воду важко, а іноді і неможливо з різних причин.

У переважній більшості випадків причиною поломок є саме недотримання технології проведення обкатки і першого технічного обслуговування (ТО-1) двигунів.

Наш сервіс центр пропонує свої послуги по обкатці нового мотора. При контролі всіх етапів роботи строго відповідно до вимог виробника наші фахівці проведуть обкатку із застосуванням спеціальних тест гвинтів, що створюють оптимальні навантажувальні зусилля. Після обкатки, комплексної діагностики та виконання ТО-1 вже повністю готовий до експлуатації мотор прийде до вас.

Технічне обслуговування

Підвісні човнові мотори YAMAHA, згідно з приписами заводу-виготовлювача, повинні регулярно проходити технічне обслуговування (ТО). Основними цілями ТО є попередження можливих поломок двигуна і відновлення його технічних характеристик. У сервісному центрі кваліфіковані фахівці здійснять повне технічне обслуговування вашого мотора і зроблять необхідну заміну зношених деталей.

Підготовка до зимового зберігання (консервація)

Підвісний човновий мотор - техніка з сезонною експлуатацією, якій на період зберігання потрібно так звана «консервація». Сервіс центр допоможе вам провести необхідний комплекс заходів з підготовки мотора до міжсезонного зберігання. Рекомендується поєднувати консервацію з іншими видами робіт, такими, наприклад, як виконання чергового ТО.

Гарантійний ремонт мотора

Мотори для човнів YAMAHA відрізняються високою надійністю, але, як і у випадках з будь-якою технікою, можливе виникнення поломок. Компанія «Жест», маючи в своєму розпорядженні власним сервіс центром, надає гарантію на всю реалізовану продукцію фірми YAMAHA.

Ремонт мотора будь-якої складності

Незважаючи на високу довговічність і надійність продукції компанії YAMAHA MOTOR Co., Ltd., в деяких випадках мотори доводиться ремонтувати. Якісно виконати ремонт зможе лише механік, підготовлений і навчений виробником продукції, при наявності необхідної технічної літератури і спеціального інструменту. Сервісний центр за час свого існування накопичив значний досвід в проведенні ремонтних і монтажних робіт різного об`єму і складності. В руках професіоналів ваш мотор не тільки відновить свої заводські характеристики, але і прослужить вам ще довгий час. Разом з тим ви отримаєте гарантію сервісного центру на виконані ремонтні роботи

Монтаж мотора і аксесуарів на моточовни і катери

Сервісний центр «ВІДІ Мото Лайф.» пропонує установку човнового мотора, підбір і монтаж додаткових аксесуарів (приладів, рульового і дистанційного керування, елементів паливної системи та ін.). Монтаж мотора на човен можна зробити і своїми силами, але краще і швидше зробити це у фахівців. Помилки при монтажі мотора неприпустимі і небезпечні для життя. Крім того, велика ймовірність неправильного підключення вимірювальних приладів, заміна яких обходиться дорожче вартості монтажу в спеціалізованому центрі. Спеціалісти сервісного центру допоможуть вам правильно підібрати, а також швидко і якісно встановити аксесуари на вашу моточовни. Ми надамо вам гарантію на виконані роботи та дамо корисні поради стосовно використання вашого транспортного засобу.

Бажаєте записатися на обслуговування? Перейшовши за посиланням, заповніть форму для заявки на обслуговування Записатися
Дзвоніть за номером телефону: +38 044 503 03 05