Офіційний дилер YAMAHA в Києві «Ямаха ВІДІ Мото Лайф»

Зимове зберігання гідроциклів

Зимове зберігання гідроциклів - комплексний процес, до якого потрібно підходити з усією відповідальністю. Ми пропонуємо повний спектр послуг зі зберігання, в які також входить і консервація.

В консервацію входить обробка всередині та ззовні консервуючою рідиною, додавання стабілізатора палива та зарядка акумулятора.

Вартість послуги: 2100 грн/місяць*

додаткова оплата вище передплаченого терміну:

+ 50 грн/день Надіслати заявку

При зберіганні терміном від 3-х місяців діє спеціальна пропозиція:

підготовка до зберігання - безкоштовно
додаткова знижка -10% на ТО

За необхідності ми також можемо провести технічне обслуговування вашої техніки, щоб ви були повністю готові до початку сезону.

Бажаєте замовити послугу? Заповніть форму для зв'язку з фахівцем

Переваги зимового зберігання мототехніки в Ямаха ВІДІ Мото Лайф.

  • Охорона та відеоспостереження Всередині та зовні приміщення ведеться відеоспостереження, а проїзд вночі на територію закривається автоматичними воротами.
  • Двосторонній договір Послуга зберігання мотоцикла на зиму підтверджується документально, тому ви можете бути впевнені у прозорості угоди та безпеці свого транспорту.
  • Тепле приміщення Цілодобове підтримання температури не нижче ніж +10 градусів, що необхідно для безпечного зберігання транспортного засобу.
  • Підготовка до нового сезону та послуги сервісу Щоб уникнути затримок зі стартом у новому сезоні, ми пропонуємо повну діагностику та ремонт, за необхідністю.

Звертаємо вашу увагу, що гідроцикл обов’язково повинен бути на причепі.